Онкохворі діти створили власну історію

6 червня 2013 5
Онкохворі діти, які проходять лікування в онкологічному відділенні Національного інституту раку, за допомогою групи волонтерів створили власний мультфільм. Пластилінова анімація є частиною арт-терапії, спрямованої на корекцію настрою дитини природнім шляхом.

Діти, які лікуються в онкологічному відділенні Національного інституту раку створили власний мультфільм під назвою «Кольори, якими ми мріємо».

Він є втіленням уявлення дітей про дружбу, силу духу, перемогу добра, захист та надію на радісне майбутнє, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

З маленькими мультиплікаторами займалися волонтери  — режисер, педагог, актор та музикант. Працюючи в групах, діти разом з батьками розробили галерею пластилінових персонажів та близько 50 маленьких історій. Спеціалісти анімації об’єднають їх у велику пригоду про повернення казковій країні кольорів життя.

Наразі мультфільм перебуває на стадії монтажу. Створена анімація покликана привернути увагу суспільства до потреб дітей, яким необхідна допомога не лише у лікуванні, а й у спілкуванні та творчості.

Зазначимо, що пластилінова арт-терапія — це м’який та ефективний метод, за допомогою якого корекція настрою дитини відбувається природньо та гармонійно, через колективну роботу над створенням образу та наданням руху нерухомим предметам.

У 2011 році у Великій Британії було запроваджено нагороду за анімаційну терапію як ефективний метод синтезу педагогіки та психологічних методик групової роботи для корегування емоційного стану дитини.

Історія роботи проекту та трейлер мультфільму за посиланнями.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління дошкільним закладом» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Проведення інструктажів з питань охорони праці»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

0 44 586 56 06
0 800 212 012 callback

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах