Школярки виявили негативний вплив Wi-Fi на рослини

28 травня 2013 8
У Данії групою дев’ятикласниць було проведено експеримент, у рамках якого вони прослідкували вплив випромінювання від Wi-Fi на рослини. У результаті було виявлено, що під дією випромінювання рослини не можуть рости.

Дев’ятикласниці однієї зі шкіл Данії провели експеримент, що з’ясував масштаби впливу випромінювання від Wi-Fi на рослини.

Школярки розмістили шість лотків з насінням кресс-салату у кімнаті з двома маршрутизаторами безпровідного інтернету. Ще шість лотків вони поставили у звичайній кімнаті без доступу до Wi-Fi.

Експеримент тривав 12 днів. У результаті виявилося, що більшість рослин біля Wi-Fi-точки не змогли вирости.

«Це викликало жваву дискусію в Данії відносно потенційної небезпеки різноманітних пристроїв, зокрема мобільних телефонів та Wi-Fi-обладнання, для здоров’я людини», — зазначив вчитель біології Кім Хорсвейд.

Ідея проведення експерименту з’явилась у школярок після того, як вони помітили: якщо спати поруч з мобільним телефоном, наступного дня складніше сконцентрувати увагу.

Оскільки школярки не мали належного обладнання, щоб дослідити вплив випромінювання техніки на людський мозок, вони вирішили провести експеримент з рослинами.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах