Державний стандарт освіти для 5-х класів: рекомендації МОН

28 травня 2013 8
Міністерство освіти і науки надіслало рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу у 5-х класах. Рекомендації підготовлені відповідно до нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти.

Регіональним управлінням освіти та школам надіслано рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу у 5-х класах.

Рекомендації підготовлені за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти. Відповідно до них, із наступного навчального року 5 класи перейдуть на навчання за новими програмами для учнів 5-9 класів.  

Міністерством передбачаються нововведення для  5-х класів. Серед них: початок вивчення інформатики, двох іноземних мов, посилення використання здоров’язбережувальних технологій і приділення уваги природничій та екологічній освіті.

У МОН зауважують, що місцевим органам управління освітою та обласним інститутам післядипломної педагогічної освіти слід підготувати вчителів, які забезпечать викладання предметів у 5 класі в 2013/14 навчальному році.

Ознайомитися з документом ви можете за посиланням.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах