Студент розробив комп’ютерну програму для першокласників

24 травня 2013 8
Студент з Луганська розробив комп’ютерну програму, яка може швидко навчити першокласників письму. З її допомогою можна наочно показати правильність написання алфавіту.

Дмитро Шевченко, студент з Луганська, презентував унікальну комп’ютерну програму, за допомогою якої можна швидко навчити першокласників письму.

Винахід уже завоював призові місця на декількох всеукраїнських конкурсах і навіть на міжнародному. Уже у вересні відбудеться експериментальне запровадження цієї програми. До вересня розробку безкоштовно роздадуть школам.

Винахідник зазначає, що спочатку програма була розроблена в якості університетського завдання.

«Педагоги відразу почали висловлювати свої побажання і рекомендації. Правда, виникла складність запису звуку — не могли довго підшукати жіночий голос для озвучування, на якому наполягали вчителі. На створення програми пішло близько трьох місяців. А після всіх коректувань її випробували на дітях однієї з міських шкіл. Вчителі говорять, що випробування пройшли успішно — дітям дуже сподобалося», — розповідає Дмитро.

За допомогою даної програми можна наочно показати першокласникам правильність написання кожної літери українського та російського алфавітів.

За словами педагога початкових класів Лариси Одінцової, програма дійсно допоможе дітям, яким важко дається навчання.

«Завжди є діти, які складно сприймають інформацію, а це стане ідеальним варіантом для швидкого засвоєння матеріалу. Тим більше що сучасні діти добре сприймають мультимедійний напрям — це краще, ніж просто писати на дошці», — зазначає педагог.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах