Зустрічайте свіжий номер журналу «Заступник директора школи»!

23 травня 2013 22
Травневий випуск щомісячного журналу «Заступник директора школи» присвячений аналізу роботи школи за навчальний рік. Пропонуємо ознайомитися з його змістом.

П’ятий номер журналу «Заступник директора школи» на своїх сторінках висвітлює тему «Аналіз роботи школи за навчальний рік».

Стаття «Складаємо аналіз роботи навчального закладу за минулий рік: крок за кроком» присвячена ефективності річного плану роботи навчального закладу, яка залежить від того, чи виявлені проблеми попереднього періоду і чітко визначені завдання на наступний навчальний рік.

У статті «Стан і розвиток мережі класів навчального закладу» ви дізнаєтеся за якими показниками необхідно аналізувати мережу класів навчального закладу.

Стаття «Кадрове забезпечення навчального закладу» аналізує успішну роботу навчального закладу. Подано дані про кількісний та якісний склад педагогічних працівників, які використовують під час аналізування роботи вчителів-«предметників»; у аналізуванні роботи навчального закладу за минулий навчальний рік; з метою визначення завдань навчального закладу на наступний навчальний рік; для підготовки та подання статистичної звітності.

Автор статті «Робота з обдарованими учнями в навчальному закладі» визначає показники ефективності роботи з обдарованими учнями. Подано аналіз діяльності педагогічних працівників навчального закладу з розвитку творчого потенціалу учнів, системи організаційних і психолого-педагогічних заходів, спрямованих на розв’язання цього завдання, зокрема участь учнів в олімпіадах, конкурсах, змаганнях тощо.

Усе це та багато іншої важливої, корисної та актуальної інформації дізнавайтеся зі сторінок щомісячного спеціалізованого журналу «Заступник директора школи». Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління дошкільним закладом» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Проведення інструктажів з питань охорони праці»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

0 44 586 56 06
0 800 212 012 callback

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах