Травневий номер журналу «Практичний психолог: Дитячий садок»

20 травня 2013 10
Побачив світ травневий випуск журналу «Практичний психолог: Дитячий садок», присвячений темі «Адаптація дітей до нових умов життєдіяльності». Пропонуємо ознайомитися з його змістом.

У свіжому номері щомісячного журналу «Практичний психолог: Дитячий садок» читайте про особливості адаптації дітей до нових умов життєдіяльності.

У статті «Як підготувати дитину до вступу в дитячий садок» роз’яснено причини виникнення у дитини так званого «адаптаційного синдрому» і роль дорослих у його подоланні.

Автор статті «Співпраця з батьками у формуванні психологічної готовності старших дошкільників до школи» дає поради про те, як практичний психолог має мотивувати батьків до занять з дітьми, які має дати знання про форми та зміст цих занять. Окрім того, ви можете ознайомитися з пам’яткою для батьків щодо формування у старших дошкільників позитивного ставлення до школи та з практикумом для батьків «Стежиною батьківської мудрості».

«Імідж та його значення у професійній діяльності педагога» розкриває деталі формування позитивного іміджу педагога. Адже педагоги — це люди, які постійно перебувають під пильною увагою колег та батьків. Тому переоцінити значення правильно сформованого іміджу для спеціаліста цієї професії просто неможливо. У статті описано засідання круглого столу для практичних психологів навчальних закладів міста «Імідж сучасного педагога».

Усе це та багато іншого читайте на сторінках щомісячного спеціалізованого журналу «Практичний психолог: Дитячий садок».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах