МОН радить закуповувати документацію у державних підприємств

17 травня 2013 13
Міністерство освіти і науки України звертається до загальноосвітніх навчальних закладів із проханням закуповувати ділову документацію у державних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства. Про це йдеться у Листі Міністерства №1/9-306 від 26.04.2013.

Міністерство освіти і науки (МОН) рекомендує загальноосвітнім навчальним закладам здійснювати закупівлю ділової документації лише у тих підприємств, що належать до сфери управління Міністерства.

Про це йдеться у Листі Міністерства від 26.04.2013 «Про закупівлю та використання обов'язкової ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах».

МОН зауважує, що Інструкцією з ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах І-ІІІ ступенів встановлені правила документування діяльності загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм.

Регіональні управління освіти і науки мають самостійно забезпечувати дотримання вимог щодо наявності в учасників конкурсних торгів свідоцтв про визнання відповідності педагогічним вимогам на продукцію, що закуповується.

Міністерство звертає увагу на те, що окремі недержавні підприємства під час видруку продукції фальсифікують інформацію щодо отримання свідоцтв про визнання відповідності педагогічним вимогам засобів навчання та обладнання.

«З метою уникнення порушень вимог законодавства щодо недопущення використання в загальноосвітніх навчальних закладах ділової документації, що не відповідає педагогічним вимогам, відповідно до єдиних зразків обов'язкової ділової документації та СОУ 22.2-02477019-17:2011, рекомендуємо звертатися до державних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства, які реалізують продукцію, що має свідоцтва про визнання відповідності педагогічним вимогам засобів навчання та обладнання навчального і спеціального призначення для дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів», — зазначено у документі.

Нагадаємо, що до переліку обов'язкової ділової документації включено книги наказів та обліку, класні журнали, табелі успішності учнів та учнівські квитки для учнів.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах