Англійська школа виключила християнські гімни заради мусульман

16 травня 2013 5
Церковна школа Англії вирішила виключити християнські гімни зі своїх щоденних зборів. Це було здійснено з метою прояву толерантності до мусульман, які становлять тут переважну більшість учнів.

Англіканський церковний коледж бізнесу та підприємництва виключив християнські гімни та пісні для учнів, що сповідують іншу релігію, перш за все мусульманство.

Відомо, що це не перша поступка даного навчального закладу. Раніше керівництво школи  розділило кімнати для молитви між хлопчиками та дівчатами, повідомляє DailyMail.

Щоденні збори в Англіканському церковному коледжі бізнесу і підприємництва Слау та Ітон приділяють увагу Біблії побіжно, тільки посилаючись на неї поряд з іншими релігійними текстами.

За словами директора школи Пола МакАтіра, у школі поєднують дотримання християнських цінностей та толерантне ставлення до інших віросповідань.

Директор зазначає, що підхід до дітей має бути «обережним, оскільки у школі навчаються діти різних конфесій». Відповідно до законів коледжу його збори включають у себе «моральні звернення», що ставлять перед кожним учнем важливі духовні питання.

 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління дошкільним закладом» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Проведення інструктажів з питань охорони праці»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

0 44 586 56 06
0 800 212 012 callback


  • Ми в соцмережах