У Києві обговорили питання розвитку пренатальної педагогіки в Україні

15 травня 2013 8
14 травня 2013 року під головуванням заступника Міністра освіти Бориса Жебровського відбулася І Міжнародна конференція «Психолого-педагогічні аспекти пренатальної педагогіки». Учасники обговорили проблеми та перспективи розвитку пренатальної педагогіки в Україні.

14 травня 2013 року за сприяння Міністерства освіти і науки України (МОН) та Міністерства освіти Республіки Білорусь було проведено І Міжнародну конференцію «Психолого-педагогічні аспекти пренатальної педагогіки».

Учасниками заходу стали провідні фахівці у галузі пренатальної психології, медицини, представники громадських організацій та ЗМІ. Роботу конференції очолив заступник Міністра освіти і науки Борис Жебровський, повідомляє МОН.

У вступному слові заступник Міністра вказав на новизну та актуальність теми, а також висловив сподівання на плідні результати конференції та тісну співпрацю України і Білорусі.

Цю думку підтримала гостя конференції Альбіна Давидович, кандидат педагогічних наук, заступник начальника управління дошкільної освіти Міністерства освіти Республіки Білорусь. Вона зазначила, що для Білорусі тема пренатальної педагогіки залишається ще недостатньо розвиненою. Альбіна Давидович у своєму виступі «Формування усвідомленого батьківства» підкреслила важливість та незамінність повноцінного сімейного виховання.

Учасники конференції активно взяли участь в обговоренні проблемних питань, продемонстрували засобами відеопрезентації результати своїх досліджень у галузі дородової педагогіки, обмінялися інформацією, поділилися ідеями щодо співпраці на всеукраїнському та міжнародному рівнях тощо.

«Пам’ятаймо, що діти — це очі Бога і саме вони є мірилом нашої моралі, духовності», —підсумував роботу конференції заступник Міністра.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

Медіаактивний навчальний заклад від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління закладом освіти» з’явилася перша книжка для передплатників:

«Медіаактивний навчальний заклад, або Як не загубитися в тенетах інтернету»

Читати книгу

РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління закладом освіти» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Розгляд звернень громадян»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах