У травні буде перераховано зарплату бюджетників

14 травня 2013 11
Міністір соціальної політики Наталія Королевська нагадала, що у травні 2013 року буде здійснено перерахунок заробітної плати бюджетників з урахуванням збільшення посадового окладу працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки.

До кінця травня відбудеться перерахунок заробітної плати працівників бюджетної сфери.

Про це заявила Міністр соціальної політики Наталія Королевська під час селекторної наради, повідомляє Міністерство соціальної політики України.

Перерахунок буде здійснено з урахуванням збільшення тарифної ставки працівника першого розряду Єдиної тарифної сітки (ЄТС).

«Центральні та місцеві органи влади усіх рівнів повинні до кінця цього місяця здійснити перерахунок заробітної плати працівникам бюджетної сфери, — а це близько 3,5 млн. осіб. Крім цього, донараховані суми заробітної плати починаючи із січня поточного року повинні бути виплачені одночасно із заробітною платою за травень 2013 року», — зазначила Міністр.

Н. Королевська нагадала, що відповідно до пропозиції Мінсоцполітики Уряд 27 березня 2013 року ухвалив постанову №197, якою підвищив розмір посадового окладу (тарифної ставки) працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки. Таким чином, з 1 січня 2013 року розмір відповідного окладу зріс до 852 грн. проти 839 грн., що були у грудні 2012 року.

«Тому ми чекаємо на перерахунок заробітних плат працівників бюджетної сфери і інформація про це повинна бути надана Мінсоцполітики до 10 червня 2013 року. Крім того, мною надано доручення Державній інспекції з питань праці здійснити відповідні перевірки в усіх регіонах»,  — підсумувала Міністр.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах