В. Янукович доручив забезпечити дитячий літній відпочинок

14 травня 2013 10
Президент доручив забезпечити якісний та безпечний відпочинок і оздоровлення дітей у літній період. Відповідні державні структури мають здійснити координацію робіт та санітарно-епідеміологічний нагляд у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів України забезпечити літній відпочинок та оздоровлення українських дітей.

Згідно з дорученням, планується забезпечити своєчасну підготовку та здійснення заходів щодо літнього оздоровлення та відпочинку дітей, повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента.

Особливу увагу приділяють дітям, які потребують соціальної підтримки. До цієї категорії належать діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, діти із багатодітних і малозабезпечених сімей.

Кабінет Міністрів має здійснити координацію робіт з оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення їх якісними харчовими продуктами і лікарськими засобами, здійснити державний санітарно-епідеміологічний нагляд у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Прем’єр-міністр, Голова Ради міністрів Криму, керівники ОДА, Київської та Севастопольської міськдержадміністрацій мають гарантувати безпеку і правопорядок у місцях оздоровлення та відпочинку дітей.

Окрім того, виконавці мають забезпечити своєчасне фінансування заходів з дитячого оздоровлення та відпочинку, а також цільове використання бюджетних коштів, передбачених на зазначені потреби.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах