В Україні планують створити банк інтелектуальних досягнень

30 квітня 2013 4
Міністерство освіти і науки України ініціює реалізацію Президентської програми для найталановитіших дітей «Інтелектуальне майбутнє України», що спрямована на підтримку обдарованої учнівської молоді.

За підтримки Міністерства освіти і науки України (МОН) стартує Президентська програма для найталановитіших дітей «Інтелектуальне майбутнє України», повідомляє Урядовий портал.

Згідно з наказом МОН від 26.04.2013 № 467, до 15 вересня 2013 року Інститут інноваційних технологій і змісту освіти має створити банк інтелектуальних досягнень (винаходів, творчих проектів та наукових здобутків дітей).

До 1 вересня Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти спільно з Національною академією педагогічних наук будуть розроблені положення про експертну раду для визначення найкращих досягнень учнівської молоді.

Крім того, департаментом вищої освіти МОН будуть внесені зміни до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2014 році в частині уточнення переліку пільгових категорій вступників.

«Ми започаткуємо для найталановитіших дітей програму «Інтелектуальне майбутнє України», надамо їм додаткові умови і можливості для реалізації своїх талантів», — зазначив Президент України Віктор Янукович.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах