У шкільних їдальнях Криму можуть з’явитися термінали

27 квітня 2013 9
До початку нового навчального року у шкільних їдальнях Криму мають з’явитися термінали для розрахунку кредитними картками. Однак проект остаточно ще не схвалений міською владою Сімферополя.

У шкільних їдальнях Криму пропонують встановити термінали. Користуватися послугою зможуть тільки клієнти Приватбанку, який виступає головним організатором проекту.

Представники банку зазначають, що головною метою проекту є підвищення гігієни учнів, адже готівка є рознощиком хвороботворних бактерій.

Остаточне рішення про перехід на електронні платежі ще не було схвалено міськвиконкомом. Це підтвердила Тетяна Сухіна, начальник управління освіти міськради Сімферополя.  

«Поки презентації проекту для керівників шкіл ми не проводили. Чіткої установки немає, — запевнила начальник управління. — Питання в даний момент у міськвиконкомі на обговоренні. Коли буде прийнято якесь рішення, воно вийде на обговорення керівників і буде тільки на користь дітей».

Т. Сухіна підкреслила, що вимоги щодо оформлення кредитних карт для харчування у шкільних їдальнях немає і бути не може, оскільки це порушує права як дитини, так і її батьків.

Експериментальний характер можливого введення електронних платежів у шкільних їдальнях підтвердив мер Сімферополя  Віктор Агєєв.

«Для того щоб гроші, які видаються батьками, були використані саме на харчування, а не на щось інше, була така пропозиція. Це експеримент. Якщо це влаштує батьків, будемо робити, якщо не влаштує — звичайно, не будемо», — запевнив міський голова і додав, що готівковий розрахунок у шкільних буфетах та їдальнях збережеться.

Нагадаємо, що ідею впровадження терміналів для оплати у шкільних буфетах 2 квітня 2013 року озвучив віце-прем’єр Ілля Глазков.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах