На Миколаївщині відбувся семінар для керівників шкіл

25 квітня 2013 4
23 квітня 2013 року у Миколаївській області відбувся семінар керівників шкіл на тему «Формування ключових компетентностей як результат участі у міжнародній програмі «Громадсько-активна школа».

23 квітня 2013 року на базі Ульянівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Миколаївської районної ради (Миколаївська область) відбувся семінар для керівників шкіл.

Для зустрічі було обрано тему «Формування ключових компетентностей як результат участі у міжнародній програмі «Громадсько-активна школа».

Як повідомляє Міністерство освіти і науки України, під час роботи семінару освітяни обговорили соціальні ініціативи Президента України, шляхи їхньої реалізації у регіоні. Компетентнісний підхід до розвитку особистості та збалансованість набутих знань, умінь і навичок було визначено як пріоритетні засади нових Державних стандартів початкової, базової і повної загальної середньої освіти.

Учасники семінару відвідали відкриті уроки. На прикладі місцевої програми «Школа як осередок розвитку громади» вони пересвідчились, що формування ключових засад компетентностей відбувається не лише під час уроків, але й у позаурочних час .

Крім того, освітяни відвідали музей «Пам’ять поколінь», який було відкрито як підсумок спільної роботи у 2012 — 2013 навчальному році.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

Медіаактивний навчальний заклад від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління закладом освіти» з’явилася перша книжка для передплатників:

«Медіаактивний навчальний заклад, або Як не загубитися в тенетах інтернету»

Читати книгу

РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління закладом освіти» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Розгляд звернень громадян»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах