Опубліковано рейтинг кращих шкіл України

19 квітня 2013 11
19 квітня було оприлюднено рейтинг кращих середніх навчальних закладів України, визначений на основі результатів зовнішнього незалежного оцінювання. Лідерами шкільної освіти було визнано ліцеї Києва та Львова.

За рейтингом 50 кращих навчальних закладів, що складений ТСН та журналом «Фокус», лідерами цього року було визнано школи Києва та Львова.

Під час підготовки рейтингу було проаналізовано результати зовнішнього незалежного тестування (ЗНО) понад 12 тис. загальноосвітніх навчальних закладів України.

Перше місце посів Києво-Печерський ліцей № 171 «Лідер». У нього найбільша кількість випускників, що набрали на зовнішньому тестуванні високі бали, а 14 учнів показали максимальний результат.

Другим у рейтингу було визнано Львівський фізико-математичний ліцей, лідер минулого року. 16 вихованців цього закладу набрали вищий бал на ЗНО, чим забезпечили собі місце у трійці лідерів.

Нарешті, третє місце зайняв київський ліцей під назвою «Інтелект».

Як виявили результати рейтингу, високі показники з якості освіти притаманні не лише навчальним закладам великих міст. Так, зокрема, ліцей Ніжинської міськради при НГУ ім.. М. Гоголя посів 10-ту сходинку у списку. Два його випускники здали ЗНО на 200 балів.

Деталі за посиланням.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах