Плата за навчання у закладах естетичного виховання залишиться незмінною

16 квітня 2013 12
Представник Міністерства культури Іван Походзей запевнив, що вартість навчання у музичних школах та інших закладах естетичного виховання до кінця року не буде підвищено.

Вартість навчання у закладах естетичного виховання до кінця 2013 року залишиться незмінною. Про це повідомив начальник відділу аналізу та прогнозування діяльності навчальних закладів Міністерства культури України Іван Походзей.

"Плата, принаймні до кінця цього року однозначно залишиться такою ж. Якщо буде прийматись якесь урядове рішення, то звісно, воно буде вводитись із нового навчального року", — сказав держслужбовець.

І. Походзей наголосив, що лист Міністерства фінансів України від 28 січня 2013 року, яким рекомендується підвищити плату за навчання у школах естетичного виховання до рівня собівартості, не набув чинності, адже немає погодження із багатьма відомствами. Міністерство культури планує провести нараду із начальниками обласних відділів культури, під час якої буде визначено узгоджену позицію у питанні підвищення плати за навчання.

За словами держслужбовця, нині в Україні працює близько 1 тис. 466 початкових мистецьких шкіл, які відвідує майже 335 тис. учнів. Вартість навчання наразі у середньому складає 55,3 грн. на місяць.

Нагадаємо, що Міністерство фінансів надіслало лист Міністерству культури щодо оптимізації мережі та переведення на самоокупність закладів культури. Пропонувалося підвищити плату за навчання у мистецьких школах з кількох десятків до кількох тисяч гривень на місяць. Проти цього виступили батьки, працівники мистецьких шкіл та представники Міністерства культури.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах