10 квітня відбулася Всеукраїнська нарада спеціалістів з питань дошкільної освіти та методистів інститутів післядипломної педагогічної освіти

12 квітня 2013 5
10 квітня відбулася Всеукраїнська нарада спеціалістів з питань дошкільної освіти та методистів інститутів післядипломної педагогічної освіти, на якій було підбито підсумки роботи у сфері розвитку дошкільних навчальних закладів і проаналізовано проблему початкової школи для дітей з особливими потребами.

10 квітня 2013 року під головуванням заступника Міністра освіти України Бориса Жебровського відбулася Всеукраїнська нарада спеціалістів з питань дошкільної освіти та методистів інститутів післядипломної педагогічної освіти.

Як повідомляє Міністерство науки і освіти України, на нараді були присутні представники Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти», спеціалісти управлінь (департаментів) освіти і науки обласних державних адміністрацій, методисти з напрямку дошкільної освіти інститутів післядипломної педагогічної освіти, а також представники фахових видань.

Заступник Міністра поінформував аудиторію про роботу, здійснену у сфері розширення охоплення дошкільною освітою. «На сьогодні ми вже маємо досить непогані результати: за останніх три роки нам вдалося збільшити відсоток охоплення дошкільною освітою більше, ніж на 20%», — поінформував Борис Жебровський.

Чиновник зазначив, що в Україні вже працюють близько 16,5 тис. ДНЗ. За його словами, наразі нагальним питанням є організація якісної початкової освіти для дітей з особливими потребами. «Питання інклюзивної освіти у дошкільних навчальних закладах має стати одним із пріоритетів нашої роботи», — підкреслив Борис Жебровський.

Крім того, під час наради заступник Міністра ознайомив присутніх із заходами, що заплановані на найближчий час. Серед них:

Міжнародна конференція з питань психолого-педагогічних аспектів пренатології (14 травня 2013 року);

Всеукраїнська конференція з питань безпеки життєдіяльності дітей у дошкільних навчальних закладах (30 травня 2013 року);

Всеукраїнська конференція на тему «Особливості роботи з дітьми п’ятирічного віку» (4 червня 2013 року).

 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

Медіаактивний навчальний заклад від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління закладом освіти» з’явилася перша книжка для передплатників:

«Медіаактивний навчальний заклад, або Як не загубитися в тенетах інтернету»

Читати книгу

РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління закладом освіти» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Розгляд звернень громадян»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах