Вийшов друком квітневий номер журналу «Медична сестра дошкільного закладу»

2 квітня 2013 41
Незабаром побачить світ квітневий номер (№4/2013) журналу «Медична сестра дошкільного закладу». Тема номера —  «Як оформити меню-вимогу на видачу продуктів?».

Центральна тема квітневого номера (№4/2013) журналу «Медична сестра дошкільного закладу» — «Як оформити меню-вимогу на видачу продуктів?». У статті докладно і поетапно висвітлено порядок оформлення важливого облікового документа — меню-вимоги, у якому фіксують кількісно і номінально закладку продуктів харчування на конкретний день.

Аби в потоці справ медична сестра дошкільного закладу не оминула увагою вирішення нагальних питань, усі види її роботи систематизовано в зручну для користування таблицю — циклограму діяльності медичної сестри на другий квартал, що розміщена в квітневому номері.

З настанням оздоровчого періоду в дитячих садках відбудуться зміни в організації харчування дітей. Про те, як його організувати та як скласти примірне двотижневе меню на літньо-осінній період, йтиме мова в статті «Складаємо примірне двотижневе меню на літньо-осінній період».

Стане у пригоді пам’ятка для батьків щодо профілактики захворювань дихальної системи дитини. Для запобігання таким захворюванням дитини необхідно підвищувати опірність організму інфекціям з раннього віку. Аби поінформувати батьків вихованців, слід зробити ксерокопію пам’ятки та розмістити її на стенді.

Окрім того у квітневому номері журналу «Медична сестра дошкільного закладу» опубліковано лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Щодо вирішення окремих питань при організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах» від 27.02.2013 № 1/9-142.

У рубриці «Запитання — відповідь» висвітлено право медичної сестри дошкільного навчального закладу на надбавку за вислугу років у конкретній ситуації.

Усе це та багато іншої важливої, корисної та актуальної інформації дізнавайтеся зі сторінок щомісячного спеціалізованого журналу «Медична сестра дошкільного закладу».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах