Відбулася конференція психологічної служби Шевченківського району столиці

22 березня 2013 8
У Київському міському будинку вчителя відбулася конференція психологічної служби системи освіти Шевченківського району столиці за участю головного редактора журналів «Практичний психолог: Школа» та «Практичний психолог: Дитячий садок» Тетяни Гурковської.

На конференції, що проходила 20 березня 2013 року, практичні психологи та соціальні педагоги навчальних закладів Шевченківського району Києва обговорили актуальні проблеми психологічної служби та обмінялися досвідом розв’язання нагальних питань.

Для роботи психологічної служби району, яку очолює Віктор Почупайло, характерним є залучення широкого кола організацій до співпраці, адже лише об’єднавши зусилля, можна подолати будь-які перешкоди та досягти найвищих результатів.

До участі у конференції було запрошено Тетяну Гурковську — головного редактора журналів «Практичний психолог: Школа» і «Практичний психолог: Дитячий садок». Тема виступу головного редактора спеціалізованих журналів: «Роль психологічного супроводу педагога у становленні особистості дитини». Це питання було обрано не випадково, адже саме постать педагога ― його погляди, психологічна культура і манера поведінки ― мають безпосередній вплив на особистість дитини: і школяра, і дошкільника.

Наприкінці свого виступу Тетяна Гурковська подякувала за запрошення, за співпрацю та запросила присутніх до участі у професійному конкурсі, оголошеному редакцією журналів.

Тож редакція журналів «Практичний психолог: Школа» і «Практичний психолог: Дитячий садок» щиро бажає шановним колегам ― практичним психологам і соціальним педагогам Шевченківського району столиці ― творчої наснаги та відданості обраній справі.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах