Побачив світ лютневий номер журналу «Заступник директора школи»

21 лютого 2013 4
Цікавим у журналі є й стаття «Матричне оцінювання результатів діяльності вчителя як засіб його професійного розвитку». За допомогою методики російського педагога Євгенії Коротаєвої розроблено матрицю педагогічного аналізування уроку.

Вийшов друком другий у цьому році номер журналу «Заступник директора школи».

У номері, як завжди, маса цікавих публікацій. Зокрема, у лютневому числі ви можете прочитати статтю «Присвоєння педагогічних звань «старший учитель» та «учитель-методист». В публікації ї визначено мету і принципи присвоєння педагогічних звань, описано діяльність атестаційних комісій. Охарактеризовано умови присвоєння педагогічних звань «учитель-методист» та «старший учитель». Подано інформацію щодо атестації педагогічних працівників на відповідність раніше присвоєним педагогічним званням. Наведено приклад подання педагогічної ради про проведення позачергової атестації та клопотання атестаційної комісії про присвоєння педагогічного звання «учитель-методист».

Цікавим у журналі є й стаття «Матричне оцінювання результатів діяльності вчителя як засіб його професійного розвитку». За допомогою методики російського педагога Євгенії Коротаєвої розроблено матрицю педагогічного аналізування уроку. На основі досліджень рівня практичних навичок і умінь учителя подано матриці педагогічного аналізування позакласного заходу, уроку у формі проектної діяльності, уроку-семінару.

У цьому номері ви можете також дізнайтися про проект «Школа молодіжного лідерства» як засіб розвитку соціальної творчості та активності учнівської молоді. Також у журналі подано рекомендації щодо організації перевезення груп дітей залізничним та автомобільним транспортом.

Окрім того у номері надано консультацію експерта щодо питань оплати праці заступника директора з навчально-виховної роботи за завідування навчальною майстернею. Можна прочитати й про оплату гурткової роботи вчителя, який має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

«Проходження чергової атестації педагогічним працівником» ― у публікації надано консультацію експерта щодо питань проходження чергової атестації педагогічним працівником.

Читайте свіжий номер журналу!Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах