Незабаром зростуть вимоги до кваліфікованих працівників

20 лютого 2013 13
97% респондентів постійно вдосконалюють свої професійні вміння та навички, 69% ― проходили курси професійного розвитку. Проте, за результатами дослідження, недостатньо уваги приділяється мотивації студентів.

Британською Радою в Україні проведено семінар для вчителів викладачів англійської мови, у якому взяли участь майже 400 учасників з різних областей України.

Про це повідомили у прес-службі МОНмолодьспорт.

Захід організовано з метою ознайомлення вчителів англійської мови, викладачів професійно-технічних навчальних закладів, коледжів та вищих навчальних закладів з результатами моніторингового дослідження, а також обміну досвідом і думками щодо підготовки педагогів.

До вчителів та викладачів звернувся директор Британської Ради в Україні Мартін Даул, який наголосив на широкому використанні англійської мови, зокрема й у промисловості. За його словами, про це свідчать результати дослідження, проведеного серед українських роботодавців у сфері туризму, ІТ-технологій, енергетики, металургії, цифрової журналістики. Розповідаючи про перспективи, Мартін Даул зазначив, що найближчим часом зростатимуть вимоги до кваліфікованих працівників, насамперед щодо знання англійської мови.

Представники Британської Ради в Україні розповіли про результати дослідження, проведеного серед викладачів англійської мови коледжів, професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів. Метою став аналіз якості освіти в навчальних закладах, які готують спеціалістів у сфері туризму, ІТ-технологій, енергетики, металургії, а також цифрової журналістики. Зокрема, вивчалися рівень знань учителів та викладачів, визначалися відповідні стандарти, розглядалися методологічні аспекти викладання тощо. Під час анкетування увага акцентувалася на підготовці вчителів до викладання професійної англійської мови та використання ІКТ під час занять.

Так, за результатами дослідження, значна роль має приділятися професійному зростанню викладачів. Оптимістичним, на думку експертів, є те, що 97% респондентів постійно вдосконалюють свої професійні вміння та навички, 69% ― проходили курси професійного розвитку. Проте, за результатами дослідження, недостатньо уваги приділяється мотивації студентів.

Обговорюючи результати дослідження, учасники дійшли висновку щодо важливості та необхідності планування професійного зростання для кожного викладача, зміни парадигми професійної освіти щодо викладання та підготовки майбутніх викладачів англійської мови.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах