Асоціація працівників дошкільної освіти підтримує МОНмолодьспорт щодо повернення будівлі столичного ДНЗ дітям

5 лютого 2013 20
Нині активно переглядається роль дошкільної освіти в суспільстві, об’єднуються зусилля сім’ї, громадськості та держави для забезпечення якості і доступності дошкільної освіти. Актуальним питанням є поновлення роботи дошкільних закладів, а не їх ліквідація.

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» підтримує позицію Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо повернення будівлі дошкільного навчального закладу № 183 його законним власникам — дітям.

Про це йдеться в офіційному листі АПДО до МОНмолодьспорт.

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» занепокоєна рішенням Вищого адміністративного суду України щодо використання будівлі дошкільного навчального закладу № 183 по вул. Пушкінській, 33-а (Шевченківський район міста Києва) не за призначенням.

«Ми, разом із громадою міста Києва, щиро раділи з того, що у столиці функціонуватиме ще один дошкільний навчальний заклад (адже   у дошкільних навчальних закладах міста Києва  спостерігається  значне перевантаження груп)», ― сказано у документі.

В Асоціації зазначили, що особливо дефіцит місць у дошкільних навчальних закладах відчувається у центрі Києва, що викликає незадоволення не лише батьків дітей дошкільного віку, а й працівників цих  закладів. Повернення дошкільного навчального закладу № 183, хоч і не розв’язувало проблему повністю, але все ж надавало можливість розвантажити дошкільні навчальні заклади цього району, хоча б частково.

Нині активно переглядається роль дошкільної освіти в суспільстві, об’єднуються зусилля сім’ї, громадськості та держави для забезпечення якості і доступності дошкільної освіти. Актуальним питанням є поновлення роботи дошкільних закладів, а не їх ліквідація.

Для обговорення: новина розміщена також у розділі форуму для освітян.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах