МЦФЕР:Освіта на педагогічному марафоні «Інновації. Світ навчання»

4 лютого 2013 10
На заході обговорювалися цікаві теми, серед яких: стратегічного бачення розвитку інноваційного навчального закладу, управління дослідницько-експериментальної роботою в сучасному навчальному закладі шляхом впровадження інноваційної технології розвитку здатності учнівської молоді до вибору успішної професії.

Редакція напряму «МЦФЕР:Освіта» відвідала установчу науково-методичну конференцію під назвою «Інноваційний потенціал навчальних закладів Шевченківського району: реалії та перспективи».

Конференція відбулася в рамках Педагогічного марафону «Інновації. Світ навчання», який проходитиме до 22 березня 2013 року з метою поширення інноваційних практик, збагачення ними педагогічного досвіду, підвищення інноваційного потенціалу педагогічного співтовариства.

Відкрив педагогічну конференцію Голова Шевченківської райдержадміністрації Сергій Зімін, який привітав усіх присутніх з цією значимою подією. За його словами, інновації в сфері освіти Шевченківського району міста Києва є давно і вони приносять конкретні результати. Так, керівники навчальних закладів району проводять цілеспрямований відбір, оцінку й застосування на практиці досвіду колег, впровадження нових ідей, методик, запропонованих наукою. Наприклад, в усіх школах району з першого класу школярі вивчають іноземну мову, а також в кожному навчальному закладі діти  вивчають предмети за допомогою IT–технологій. «Важливою інновацією в нашому районі є модернізація матеріально-технічного оснащення (програмно-цільовий метод), який включає в себе енергозбереження освітніх закладів, комплексний ремонт харчоблоків із заміною технологічного обладнання в школах та садочках, будівництво комплексних та антивандальних майданчиків для дошкільнят та школярів, а також комплексний благоустрій територій дитячих навчальних закладів», ― зазначив Сергій Георгійович.

Начальник управління освіти Шевченківського району Євгенія Ярова розповіла присутнім про розвиток системи інноваційної діяльності в навчальних закладах Шевченківського району, методології і технології організації навчально-виховного процесу у навчальних закладах різного типу: ліцеях, гімназіях, коледжах, приватних та спеціалізованих.

На конференції були присутні також, представники Адміністрації Президента України, Національної академії педагогічних наук України, Національної академії педагогічних наук України, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОНМС України, Інституту післядипломної педагогічної освіти КУ імені Бориса Грінченка, Національного центру «Мала академія наук України», Київського міського Будинку учителя, Департаменту управління освіти КМДА, керівництво Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації в особі першого заступника голови Шевченківської РДА Віктора Давиденка, керівники та педагогічні працівники навчальних закладів Шевченківського району та столиці, представники громадськості та засоби масової інформації.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах