МОНмолодьспорт не полишає спроб захистити інтереси дошкільнят

23 січня 2013 7
У жовтні 2011 року Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив адміністративний позов заступника прокурора міста Києва про незаконність приватизації дитячого садка.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту неодноразово повідомляло про довготривалу боротьбу за повернення дошкільного навчального закладу № 183 Шевченківського району м. Києва, що знаходиться у центрі міста на вулиці Пушкінській, 33. 

У жовтні 2011 року Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив адміністративний позов заступника прокурора міста Києва про незаконність приватизації  дитячого садка.

У подальшому на згадане рішення АТВТ «Компанія Д.І.Б.» подано апеляційну скаргу до Київського апеляційного адміністративного суду, у задоволенні якої скаржнику було справедливо відмовлено у травні 2012 року.

Pаконні вимоги прокуратури міста Києва за позовом про визнання недійсним рішення Київської міської ради № 348 від 12.06.2001 (щодо передачі АТВТ «Компанія Д.І.Б.» приміщень та земельної ділянки дошкільного навчального закладу № 183) у перших двох судових інстанціях задоволено.

Проте минулого тижня Вищий адміністративний суд України під головуванням судді Мороз Л.Л., знівелювавши багаторічні зусилля МОНмолодьспорту та прокуратури,  не прийняв доводи позивача (прокуратура міста Києва) та громадськості, в особі громадської організації «Комітет захисту мешканців кварталу Пушкінська ― В. Васильківська», органу самоорганізації населення «Будинковий комітет «Кварталу Пушкінська ― Червоноармійська» і дитячого дошкільного навчального закладу № 183, та задовольнив касаційну скаргу АТВТ «Компанія Д.І.Б.». Тобто віддав приміщення дитячого садка – будівлю соціального призначення у центрі міста ― приватній  особі.

Хочемо наголосити, що Міністерство освіти і науки, молоді та спорту не погоджується з прийнятим ВАСУ рішенням та продовжить боротьбу за приміщення та земельну ділянку дошкільного навчального закладу № 183 у Верховному Суді України.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах