Побачив світ січневий номер журналу «Заступник директора школи»

22 січня 2013 12
У свіжому номері матимете нагоду прочитати одну з цікавих статей «Діяльність педагогів з формування національної свідомості учнів». У ній охарактеризовано інформаційний і практичний напрями діяльності педагогів з формування національної свідомості учнів.

Вийшов друком № 1 журналу «Заступник директора школи» у 2013 році.

У номері читайте про передумови організації дослідно-експериментальної роботи у загальноосвітньому навчальному закладі. У статті визначено доцільність здійснення дослідно-експериментальної роботи в загальноосвітньому навчальному закладі. З’ясовано різницю між поняттями «перспективний педагогічний досвід», «дослідно-експериментальна робота» і «дослідно-пошукова робота», а також подано ознаки педагогічного експерименту.

Також у журналі можете дізнатися про організацію науково-дослідної роботи обдарованих учнів. У матеріалі досліджено систему виявлення, навчання і стимулювання розвитку обдарованих учнів, описано напрями науково-дослідної роботи з такими учнями та основні підходи до її організації.

У січневому номері також є положення про конкурс «Упровадження здоров’язбережувальних технологій у навчально-виховний процес». Акцентуємо Вашу увагу на тому, що конкурс триватиме 28 січня по 17 червня 2013 року.

Окрім того у свіжому номері матимете нагоду прочитати одну з цікавих статей «Діяльність педагогів з формування національної свідомості учнів». У ній охарактеризовано інформаційний і практичний напрями діяльності педагогів з формування національної свідомості учнів. Надано сценарій загальношкільного виховного заходу для учнів 5–7-х класів «Роль і значення народних музичних інструментів у житті українців».

У журналі також міститься перелік публікацій журналу «Заступник директора школи» у 2012 році.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах