Єврокомісія запрошує до стажування випускників університетів з усього світу

11 січня 2013 14
Відібрані кандидати отримуватимуть щомісячну стипендією у розмірі однієї тисячі євро. Також їм будуть відшкодовані витрати на дорогу. Окрім того, вони будуть застраховані від нещасного випадку та втрати здоров’я.

Випускники університетів з усього світу запрошуються до стажування у Європейській Комісії (або в інших виконавчих органах чи агенціях європейських інституцій). Термін стажування ― 5 місяців.

Відібрані кандидати отримуватимуть щомісячну стипендією у розмірі однієї тисячі євро. Також їм будуть відшкодовані витрати на дорогу. Окрім того, вони будуть застраховані від нещасного випадку та втрати здоров’я.

Практиканти працюватимуть по всій Єврокомісії. Специфіка їхньої роботи залежатиме здебільшого від служби, у якій вони проходитимуть стажування (зокрема, існують можливості спробувати себе у сферах, пов’язаних із законодавством про конкуренцію, людськими ресурсами, політикою із захисту довкілля тощо).

Зазвичай практиканти залучені до такої щоденної роботи: відвідування та організація зустрічей, робочих груп, форумів, громадських слухань; моніторинг та оформлення документації, звітів; відповіді на запити; ведення проектів.

Для того, аби мати змогу взяти участь у програмі стажування потрібно:

― мати ступінь, що отриманий після щонайменше трьох років навчання (зокрема, бакалавр);

― добре володіти однією з цих мов: англійською, французькою, німецькою;

― дуже добре знати другу офіційну мову ЄС (ця вимога стосується аплікантів, які є громадянами країн-членів Євросоюзу).

Усі охочі запрошуються до он-лайн реєстрації. Друковану версію заявки на участь у стажуванні потрібно надіслати до Єврокомісії (з усіма деталями щодо реєстрації та подачі заявок можна ознайомитися тут).

Останній термін подачі заявок ― 31 січня. Стажування розпочинається з 1 жовтня.

Особи, які вже проходили курс навчання або працювали у будь-якій з європейських інституцій (з їхнім переліком можна ознайомитися тут) щонайменше шість тижнів, до участі у програмі стажування не допускаються.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах