Побачив світ 12-й номер журналу «Практика управління дошкільним закладом»

21 грудня 2012 10
У 12-ому номері ви знайдете багато актуальних матеріалів. Зокрема, у рубриці «Консультуємося з експертами» дізнаєтеся про організацію роботи дошкільного навчального закладу при зміні його типу.

Вийшов друком грудневий номер журналу «Практика управління дошкільним закладом».

У 12-ому номері ви знайдете багато актуальних матеріалів. Зокрема, у рубриці «Консультуємося з експертами» дізнаєтеся про організацію роботи дошкільного навчального закладу при зміні його типу. У статі роз’яснено, як на базі дошкільного навчального закладу (дитячого садка) правильно організувати дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини).

Також ви дізнаєтеся про те, чи може завідувач дошкільного навчального закладу додатково обіймати посаду вихователя­методиста.

У рубриці «Підвищуємо майстерність» пропонуємо вашій увазі цікавий матеріал «Самоменеджмент керівника навчального закладу як запорука успішної діяльності учасників навчально-виховного процесу». У статті розкрито значення самоменеджменту для сучасної людини, висвітлено його основні функції. Подано основні етапи роботи керівника навчального закладу над підвищенням своєї професійної управлінської компетенції, результатом якої стане індивідуальна управлінська компетенція (ІУК).

Дізнатися більше про зміст номера можна в архівах на «Педраді». Для цього тисніть тут.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах