Київські вчителі можуть залишитися із зарплатою, нижче середньої по країні

17 грудня 2012 6
Без корегування державного бюджету медики та вчителі столиці отримуватимуть зарплату меншу, ніж середня в Україні.

Середня зарплата працівників бюджетної галузі у 2012 році склала у Києві 2400 гривень, при середній у місті понад 4500 гривень.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко під час громадського обговорення проекту бюджету міста Києва на 2013 рік.

За словами Р. Крамаренка, без корегування державного бюджету медики та вчителі столиці отримуватимуть зарплату меншу, ніж середня в Україні.

«За діючої редакції державного бюджету ми не зможемо не те що підвищити у наступному році зарплату бюджетникам, а й навіть перекрити показники інфляції. Ми не зможемо зберегти колективи за таких умов», ― зазначив Руслан Крамаренко.

Він наголосив, що базовий рівень оплати праці бюджетних установ передбачався і виконувався в структурі бюджету міста усіх років у повному обсязі, і в окремі роки навіть більше відносно тих контрольних показників, які доводилися Мінфіном для соціально-культурної сфери. Так, минулого року містом на 15-20% було збільшені ті показники, які довело місту Міністерство фінансів.

«При цьому протягом 2010-2012 років у Києві мережа бюджетних закладів не скоротилася ні на одну одиницю, що мало місце в інших регіонах України. Навпаки, були введені в експлуатацію нові школи, нові дитячі садки, амбулаторії сімейної медицини. Це додаткові робочі місця. При цьому ми не мали суттєвого збільшення штатної чисельності бюджетного сектору, в основному здійснювався перерозподіл штатної чисельності між закладами», ― наголосив заступник голови.

За словами Руслана Крамаренка, на сьогодні показники зарплати, доведені Мінфіном, складають 7,2 млрд. грн. При цьому місту не вистачає не менше одного мільярда гривень на фонд стимулювання.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах