Сьогодні світ відзначає День дитини

20 листопада 2012 15
У своїх офіційних документах ООН говорить про святкування Всесвітнього дня дитини 20-го листопада. У цей день в 1959 році була прийнята «Декларація прав дитини», а в 1989 році «Конвенція прав дитини».

Всесвітній день дитини ― свято, яке Генеральна Асамблея ООН в 1954 році (резолюція № 836 (IX)) рекомендувала всім країнам ввести починаючи з 1956 року.

Ця конвенція є основним міжнародним документом з захисту прав дітей. 193 країни, крім США та Сомалі, ратифікували конвенцію ООН про права дитини.

Відзначення цього дня спрямоване на поліпшення добробуту дітей, зміцнення роботи, проведеної ООН в інтересах дітей усього світу.

Генеральна Асамблея запропонувала відзначати це свято в тій формі і в той день, які кожна держава визнає для себе доцільним.

Генеральна Асамблея в своїй резолюції припустила, що загальне святкування Всесвітнього дня дитини послужить зміцненню солідарності і співпраці між націями.

У своїх офіційних документах ООН говорить про святкування Всесвітнього дня дитини 20-го листопада. У цей день в 1959 році була прийнята «Декларація прав дитини», а в 1989 році «Конвенція прав дитини».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

Медіаактивний навчальний заклад від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління закладом освіти» з’явилася перша книжка для передплатників:

«Медіаактивний навчальний заклад, або Як не загубитися в тенетах інтернету»

Читати книгу

РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління закладом освіти» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Розгляд звернень громадян»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах