Із процедурою призначення грантів для обдарованої молоді у 2013 році вже визначилися

14 листопада 2012 8
До схваленого Урядом розпорядження увійшло 40 проектів на підставі висновку Експертної ради з висунення претендентів на отримання грантів Президента України для обдарованої молоді. Усього отримано 72 проекти з 22 регіонів України.

Проект розпорядження Президента України «Про призначення грантів Президента України для обдарованої молоді на 2013 рік» схвалено на засіданні Уряду.

Про це повідомили у прес-службі МОНмолодьспорту.

Так, проект розпорядження підготовлено на виконання Указу Президента України від 2 серпня 2000 р. № 945 «Про гранти Президента України для обдарованої молоді» Міністерством освіти і науки, молоді та спорту спільно з Державною службою молоді та спорту.

Висунення претендентів на отримання грантів Президента України для обдарованої молоді здійснює Експертна рада при Державній службі молоді та спорту, до складу якої входять представники органів виконавчої влади, провідні науковці, представники громадськості. Склад Експертної ради затверджено наказом Державної служби молоді та спорту від 20 квітня 2012 р. № 1618 (із змінами).

До схваленого Урядом розпорядження увійшло 40 проектів на підставі висновку Експертної ради з висунення претендентів на отримання грантів Президента України для обдарованої молоді. Усього отримано 72 проекти  з 22 регіонів України.

«Метою прийняття акта є фінансова підтримка державою обдарованої молоді, яка надається для реалізації соціально значущих творчих проектів у соціальній та гуманітарній сферах, що сприяє реалізації творчого потенціалу обдарованої молоді та збереженню інтелектуальної еліти в Україні», ― сказано у повідомленні.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах