Любов матері впливає на розумові здібності дитини ― дослідження

29 жовтня 2012 15
Якщо за дитиною не доглядати належним чином в перші два роки життя, не піклуватися про її здоров'я відповідально, то це може фундаментально вплинути на її розвиток.

Умови виховання дитини впливають на подальший розумовий розвиток дитини.

Такий висновок зробили вчені, які сканували мозок дітей у віці 2-3-х років.

Порівнявши два знімки сканування, учені виявили, що на одному мозок значно більше і має менше темних областей, в порівнянні з іншим. За словами неврологів, основна причина такої значної різниці ― відношення мами до малюка і турбота про його здоров'я.

Про дитину з більшим і повністю розвиненим мозком постійно піклувалася мама, а малюк із «зморщеним» мозком став жертвою бездоглядності та жорстокого поводження.

За даними дослідження, у мозку малюка, якого не люблять, відсутні деякі з найбільш фундаментальних областей, які є у дитини не обділеної увагою мами.

Наслідками такого дефіциту уваги, запевнили вчені, стане те, що дитина з великим мозком буде більш розумною і більше схильною до розвитку соціальної здатності співпереживати іншим.

Дитина зі «зморщеним» мозком буде мати більше шансів стати залежною від наркотиків, безробітною, і схильною до участі у злочинах.

Професор Алан Шор з Лос-Анджелеса розповів, що якщо за дитиною  не доглядати належним чином в перші два роки життя, не піклуватися про її здоров'я відповідально, то це може фундаментально вплинути на її розвиток.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах