Більшість батьків першокласників задоволені, що їх діти вже вивчають англійську

26 жовтня 2012 17
Міністерство розуміє, що особливості діяльності вчителя у нових умовах навчання вимагають розвиваючого, діяльнісного спрямування організації навчального процесу, а відтак ― перегляду програм фахової перепідготовки вчителів англійської мови, створення сучасного навчально-методичного забезпечення та подолання усталених стереотипів щодо ролі вчителя у навчально-виховному процесі як передавача інформації.

83% батьків першокласників задоволені запровадженням англійської мови для вивчення з 1-го класу.

Про це свідчать результати проведення Всеукраїнських Інтернет-зборів батьків першокласників, передала прес-служба МОНмолодьспорту.

Згідно з опитуванням, 13% батьків задоволенні таким запровадженням частково, а 4% ― не задоволені. Незадоволення викликано низьким рівнем володіння вчителем методикою викладання іноземної мови у 1-му класі.

«Міністерство розуміє, що особливості діяльності вчителя у нових умовах навчання вимагають розвиваючого, діяльнісного спрямування організації навчального процесу, а відтак ― перегляду програм фахової перепідготовки вчителів англійської мови, створення сучасного навчально-методичного забезпечення та подолання усталених стереотипів щодо ролі вчителя у навчально-виховному процесі як передавача інформації», ― сказано у повідомленні відомства.

Саме тому, основна увага була спрямована на створення нової Програми професійного розвитку вчителів спільно з Британською Радою в Україні. Програма покликана зосередити увагу на викладанні та його результатах, а також заохочувати використання інформаційних і комунікаційних технологій в класі та поза класом задля підвищення ефективності та інтерактивності навчання.

На часі підготовка до запровадження обов’язкового вивчення другої іноземної мови з п’ятого класу.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах