Продуктів дитячого харчування стане більше?

25 жовтня 2012 9
Прийнятою постановою передбачається привести перелік спеціальних продуктів дитячого харчування власного виробництва, прибуток підприємств від реалізації яких на митній території України звільняється від оподаткування, у відповідність до Державного класифікатора продукції та послуг.

Кабінет Міністрів вніс зміни до переліку спеціальних продуктів дитячого харчування власного виробництва, прибуток підприємств від реалізації яких на митній території України звільняється від оподаткування.

Відповідну постанову прийнято на засіданні Уряду 24 жовтня 2012 року, передала прес-служба Кабміну.

Згідно зі статтею 154 Податкового кодексу України звільняється від оподаткування прибуток підприємств, отриманий від продажу на митній території України продуктів дитячого харчування власного виробництва, спрямований на збільшення обсягів виробництва та зменшення роздрібних цін таких продуктів.

Постановою Кабінету Міністрів України від 8 серпня 1997 р. № 859 затверджено відповідний перелік спеціальних продуктів дитячого харчування.

Наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11 жовтня 2010 р. № 457 затверджено нову редакцію Державного класифікатора продукції та послуг (ДК 016:2010).

Прийнятою постановою передбачається привести перелік спеціальних продуктів дитячого харчування власного виробництва, прибуток підприємств від реалізації яких на митній території України звільняється від оподаткування, у відповідність до Державного класифікатора продукції та послуг.

Зауваження, надані Міністерством фінансів України та Міністерством юстиції України, враховані. Зокрема, у визначеннях назви продукту вилучено слова «дієтичного харчування». Таким чином, до переліку пропонується включити лише продукти дитячого харчування.

Прийняття постанови дозволить привести перелік спеціальних продуктів дитячого харчування власного виробництва у відповідність до нової класифікації продукції. Прибуток від реалізації таких продуктів дитячого харчування буде використаний виробниками для збільшення випуску продуктів дитячого харчування, що дозволить забезпечити внутрішній ринок якісною конкурентоспроможною  вітчизняною продукцією, ціни на яку будуть доступними.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління дошкільним закладом» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Проведення інструктажів з питань охорони праці»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

0 44 586 56 06
0 800 212 012 callback


  • Ми в соцмережах