Склад Молодіжної ради при Уряді визначиться завтра

23 жовтня 2012 8
Уряд турбують питання забезпечення житлом та можливі механізми, які б стимулювали молодь долучатися до громадського життя. Також Микола Азаров нагадав, що за часів СРСР реалізовувалася ініціатива щодо залучення студентів до роботи влітку в будівельних загонах, де вони могли заробити додаткові кошти та здобути нові навички.

Кабінет Міністрів України на засіданні в середу, 24 жовтня, затвердить персональний склад Молодіжної ради при Уряді.

Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров у понеділок під час зустрічі з представникам громадських організацій в рамках ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд».

«У середу на засіданні уряду ми затвердимо персональний склад Молодіжної ради при Кабінеті міністрів», ― сказав Микола Азаров.

Він також додав, що Уряд максимально відкритий до діалогу з молодіжними організаціями, саме через це кілька місяців тому Кабмін прийняв рішення про створення такої ради.

Під час зустрічі сторони обговорили питання, які найбільше турбують молодь з одного боку і Уряд з іншого, зокрема питання патріотичного виховання, забезпечення житлом та можливі механізми, які б стимулювали молодь долучатися до громадського життя.

Прем'єр-міністр зазначив, що за часів СРСР реалізовувалася ініціатива щодо залучення студентів до роботи влітку в будівельних загонах, де вони могли заробити додаткові кошти та здобути нові навички. «Я доручу Мінрегіону та іншим міністерствам надати свої пропозиції до того, в яких галузях народного господарства вони бачать можливість залучення студентів», ― сказав Глава Уряду.

Довідка. «Партнерство «Відкритий уряд» ― це багатостороння ініціатива, започаткована президентами США та Бразилії. У вересні 2011 року Президент Віктор Янукович підписав зобов'язання України стати активним учасником Партнерства, пріоритетами якого є: забезпечення виконання урядами зобов'язань щодо сприяння прозорості державного управління, залучення громадян до участі в процесах держуправління, боротьба з корупцією, використання нових технологій для покращення державного управління. До ініціативи «Відкритий уряд» включно з Україною вже приєдналися понад  50 держав світу.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах