У МОНмолодьспорту міркували про перезавантаження методичних служб

15 жовтня 2012 13
Методисти мають трансформувати наукові ідеї у педагогічну практику, підтримувати інноваційну діяльності в освітній галузі, наукові пошуки та експериментальну роботу, яку проводять педагогічні працівники навчальних закладів.

Нарада із завідувачами методичних кабінетів сільських районів пройшла в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту під головуванням заступника голови МОНмолодьспорту Бориса Жебровського. Головною метою заходу ― прагнення перезавантажити методичні служби.

Борис Жебровський поставив перед освітянами декілька запитань, які стали основоположними у обговоренні нинішньої ситуації роботи завідувачів методичних кабінетів.

Перше питання, спрямоване до освітян, звучало так: від яких функцій Ви бажали б звільнитися?

Говорили в цьому аспекті завідувачі методкабінетів й про давно назрілу проблему ― «паперової творчості» учителя.

Поцікавився Б. Жебровський думкою освітян із приводу тому, яку допомогу вчитель повинен отримати. Заступник Міністра підкреслив особливу роль шкільного учителя у суспільстві та зазначив, що першочерговим завданням методичних служб є максимальний захист педагогічних працівників, які сумлінно виконують свої професійні обов’язки та проявляють творчу ініціативу, постійно удосконалюючи форми і методи роботи. Методисти мають трансформувати наукові ідеї у педагогічну практику, підтримувати інноваційну діяльності в освітній галузі, наукові пошуки та експериментальну роботу, яку проводять педагогічні працівники навчальних закладів.

Знову було наголошено на необхідності стовідсоткового оволодіння всіма педагогічними працівниками загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційними технологіями при викладанні навчальних дисциплін та проведенні виховних заходів.

Окрім того, часники наради обговорили питання атестації вчителів, розповіли про недосконалість нормативної бази (співробітники департаменту одразу отримали доручення про розроблення нової Інструкції про методичний кабінет) та висловили готовність «перезавантажити» роботу методичних служб на користь учительства.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах