До кінця 2013-го року зарплата вчителя становитиме 3,5 тисячі гривень ― Азаров

3 жовтня 2012 16
Підвищення рівня доходів працівників продовжуватиметься й надалі, наголосив глава уряду. Микола Азаров також нагадав, що в поточному році вперше школи ― отримали 15 тис. комп’ютерів, а діти ― «Шкільні автобуси», яких в цьому році закуплено рекордну кількість ― майже тисячу автобусів.

Середньомісячна заробітна плата вчителя 1 категорії із 2009 року вже зросла на 1 тис. 200 гривень (майже в 1,7 раза). На кінець 2012 року вона досягне майже 3 тис. гривень., а до кінця наступного ― наблизиться до 3,5 тис. гривень.

Про це заявив прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання уряду.

«І надалі ми будемо підвищувати доходи працівників освіти», ― запевнив Микола Азаров.

Крім того, підкреслив він, ведеться активна і цілеспрямована робота із забезпечення учбового процесу підручниками, посібниками, науковим приладдям, комп’ютерною технікою і т.д. До 1 вересня збудовано і капітально відремонтовано понад 2,5 тис. приміщень шкіл.

«У цьому році вперше за всі роки незалежної України абсолютно всі першокласники вчасно отримали новенькі підручники. Надруковано та вчасно доставлено 63 назви підручників загальним накладом 4 млн. 345 тис. примірників», ― повідомив Микола Азаров.

За його словами, в поточному році вперше школи ― отримали 15 тис. комп’ютерів, а діти ― «Шкільні автобуси», яких в цьому році закуплено рекордну кількість ― майже тисячу автобусів.

При цьому Прем’єр-міністр наголосив на необхідності налагодження технічного обслуговування цих автобусів, ремонту доріг, якими вони їздять, обладнання зупинок, щоб діти могли сховатися від дощу і снігу, встановлення попереджувальних знаків.

«Усі ці питання повинні взяти на контроль Міністерство освіти і науки, молоді та спорту, МВС, місцеві державні адміністрації», ― розпорядився Микола Азаров.

Ще одне важливе питання ― вирішення житлових проблем вчителів як у сільській місцевості, так і в містах. «На сьогодні Уряд реалізує багато програм, спрямованих на вирішення питання забезпечення житлом. Це і програма 30 на 70, і молодіжне житлове будівництво, і надання кредитів під 3% річних», ― повідомив прем’єр-міністр.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах