Столичним освітянам допоможуть у придбанні доступного житла

3 жовтня 2012 9
Коштом міського бюджету столичним освітянам частково компенсуватимуть перший внесок на придбання доступного житла. Муніципальну підтримку надаватимуть киянам, які виявили бажання збудувати житло за державною програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів та потребують поліпшення житлових умов.

Із впровадженням Столичного стандарту освіти соціальний захист педагогічних працівників набуде нового значення та ваги.

Про це заявила начальник Головного управління освіти і науки Оксана Добровольська.

Міська влада сформувала ефективний підхід до вирішення житлового питання освітян. Коштом міського бюджету столичним освітянам частково компенсуватимуть перший внесок на придбання доступного житла, запевнила вона.

Муніципальну підтримку надаватимуть киянам, які виявили бажання збудувати житло за державною програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів та потребують поліпшення житлових умов.

Компенсацію зможуть отримати громадяни, стосовно яких банківська установа прийняла рішення про надання кредиту, шляхом оплати частини обов’язкового власного внеску позичальника (розрахованого банківською установою) відповідно до договору, укладеного між Іпотечним центром, банком та громадянином.

Часткова компенсація вартості житла надаватиметься у такому розмірі:

― 50% власного внеску позичальника, але не більше 10% вартості житла ― для киян, які перебувають на квартирному обліку не менше 3-х років і пропрацювали на підприємстві не менше 3-х років;

― 100% власного внеску,  але не більше 20% вартості житла ― для громадян, які перебувають на квартирному обліку 5 і більше років і пропрацювали на підприємстві не менше 10 років.

Для того, аби отримати відповідну допомогу від міської влади, необхідно звернутися до Головного управління житлового забезпечення із заявою про надання часткової компенсації вартості житла; довідку про перебування на квартирному обліку; довідку з місця роботи; копію договору часткової компенсації відсотків позичальнику.

За інформацією районних управлінь освіти в місті Києві державних адміністрацій та керівників навчальних закладів комунальної власності у контрольному списку педагогічних працівників, які перебувають на черзі квартирного обліку за місцем роботи понад 2100 родин освітян. На даний момент документ проходить процедуру уточнення та погодження у Головному управлінні житлового забезпечення.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

Медіаактивний навчальний заклад від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління закладом освіти» з’явилася перша книжка для передплатників:

«Медіаактивний навчальний заклад, або Як не загубитися в тенетах інтернету»

Читати книгу

РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління закладом освіти» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Розгляд звернень громадян»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах