Українці відчувають дефіцит здоров’я

24 вересня 2012 2
90% хвороб українського суспільства спричинено власним небажанням людей бачити себе здоровими. Відсутня не просто культура здоров’я, щоб люди дбали про себе, а відсутнє й бачення людьми можливостей майбутнього свого життя в Україні.

Більша частина українського населення не може назвати себе здоровою. Медики вважають: хвороби українців ― від хронічної депресії.

Про це свідчать дані дослідження Київського міжнародного інституту соціології.

Лікарі переконані, що здебільшого люди хворіють через апатію до власного здоров’я.

Кожного року здоров’я українців погіршується через погану екологію, високий рівень алкоголізму серед населення, і як наслідок ― розвиток епідемій різного характеру. За словами заслуженого лікаря України, професора Ольги Богомолець, 90% хвороб українського суспільства спричинено власним небажанням людей бачити себе здоровими.

«Відсутня не просто культура здоров’я, щоб люди дбали про себе, а відсутнє й бачення людьми можливостей майбутнього свого життя в Україні. Внаслідок цього, особливо серед чоловіків, дуже високий рівень і алкоголізму, і тютюнопаління», ― пояснила вона. І все це, як наголосила Богомолець, пов’язано з хронічною депресією населення України.

За даними американського інформаційного агентства «Bloomberg», у рейтингу країн світу за станом здоров’я громадян Україна посідає 99 місце.

За словами голови Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я Олега Мусія, така позиція України у світі є цілком обґрунтованою. Він пояснив, що українці не отримують необхідну медичну допомогу через відсутність належного фінансування медицини.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах