Застосування енергоощадних технології в Києві набиратиме обертів ― Попов

20 вересня 2012 2
За два роки енергоощадними стануть усі дитячі садки міста, на черзі ― школи. А вже потому столиця візьметься за впровадження аналогічних технологій у всіх закладах соціального сектору, зокрема, у медичних установах. Зекономлені за рахунок застосування енергоощадних технологій кошти будуть спрямовані на підвищення соціальних стандартів.

Комплексна термосанація київських дитсадків ― лише перший крок міста на шляху до масового застосування енергоощадних технологій.

Про це заявив голова КМДА Олександр Попов, передала прес-служба КМДА.

Він нагадав, що за два роки енергоощадними стануть усі дитячі садки міста, на черзі ― школи. А вже потому столиця візьметься за впровадження аналогічних технологій у всіх закладах соціального сектору, зокрема, у медичних установах. Зекономлені за рахунок застосування енергоощадних технологій кошти будуть спрямовані на підвищення соціальних стандартів.

«Економія енергоресурсів через впровадження таких технологій дає можливість суттєво заощаджувати бюджетні кошти, підвищувати соціальні стандарти: покращувати харчування, утримання та оснащення закладів освіти та медицини. У цьому проекті у нас вже є партнери ― це компанія «ДТЕК» і агентство міжнародного розвитку США. Тобто він фінансується одразу з трьох джерел. Нині впроваджуємо енергоощадні технології на двох пілотних об’єктах в Оболонському районі, але переконаний, що потреба їхнього поширення на все місто ― уже давно на часі», ― зазначив він.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



ОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління дошкільним закладом» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Проведення інструктажів з питань охорони праці»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

0 44 586 56 06
0 800 212 012 callback


  • Ми в соцмережах