Українські вузи потрапили до переліку елітних світових ВНЗ

13 вересня 2012 10
Першу трійку лідерів цього рейтингу у 2012 році формують Массачусетський технологічний інститут (МІТ), Кембриджський університет, Велика Британія (2 місце), і Гарвардський університет, США (3 місце).

До переліку елітних світових вузів увійшли Національний університет ім.Т.Шевченка, Київський політехнічний інститут та Донецький національний університет.

Рейтинг склала компанія компанія QS.

Університет ім.Шевченка ― місце 501+, інші два виші ― на місцях 601+, що означає, що вони входять у шосту і відповідно сьому сотню вузів. Точні місця у рейтингу після четвертої сотні QS не визначає.

При визначенні місця у рейтингу, компанія QS враховує репутацію університету (40% оцінки), думку працедавців про випускників (10%), рейтинг цитування наукових праць викладачів (20%), співвідношення кількості студентів і викладачів (20%), співвідношення кількості іноземних студентів до загальної кількості у вузі (5%), і ще 5% компанія виділяє на наявність у вузі міжнародних кафедр.

Першу трійку лідерів цього рейтингу у 2012 році формують Массачусетський технологічний інститут (МІТ), Кембриджський університет, Велика Британія (2 місце), і Гарвардський університет, США (3 місце).

Довідка. Компанія Quacquarelli Symonds була заснована у 1990 році, але щорічні рейтинги вишів усього світу вони почали публікувати з 2004 року. Протягом 5 років QS співпрацювала разом із Times Higher Education ― британським тижневиком, який спеціалізується виключно на новинах та дослідженнях у сфері вищої освіти.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах