Визначилися переможці конкурсу від журналу «Заступник директора школи»

31 серпня 2012 12
У конкурсі взяли участь понад 300 вчителів та заступників директорів шкіл. Від редакції журналу та Видавничого дому МЦФЕР переможці конкурсу отримали цінні призи.

Підбито підсумки конкурсу «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності загальноосвітнього навчального закладу».

До слова, у січні 2012 року вийшло друком перше число журналу «Заступник директора школи». У ньому для творчих та ініціативних педагогічних працівників редакція оголосила конкурс «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності загальноосвітнього навчального закладу».

У конкурсі взяли участь понад 300 вчителів та заступників директорів шкіл.

Конкурсні роботи оцінювало компетентне журі, до складу якого ввійшли представники напряму  «МЦФЕР:Освіта» та компанії «Microsoft Україна».

Отже, І місце у конкурсі посіла Тетяна Коляда — учитель інформатики Гутянської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів смт. Гути Богодухівського району Харківської області за роботу «Використання інформаційних технологій для розробки бази даних загальноосвітнього навчального закладу».

ІІ місце — колектив учителів початкових класів із загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів № 5 ім. В. І. Чуйкова, м. Умань Черкаської обл., зокрема Неля Бень, Ірина Кащенко та Ірина Смірнова за роботу «Педагогічні основи використання інформаційно-комунікаційних технологій навчання в початковій школі».

ІІІ місце посіла Світлана Турчинська — учитель математики Рівненської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 імені Володимира Короленка за роботу «Розробка електронного контенту до комп’ютерно-орієнтованого уроку математики».

Від редакції журналу та нашого Видавничого дому переможці конкурсу отримали цінні призи. Зокрема від спонсора конкурсу компанії «Світ меблів» — сертифікати на отримання їхньої продукції у подарунок, а від компанії  «Microsoft Україна» — флешки та сертифікати на безкоштовне підключення їхніх навчальних закладів до хмарного сервісу Office 365 та проходження курсів комп'ютерної грамотності для керівників та педагогічного складу.

«Насамкінець хотілося б зазначити, що журі опрацьовувало надіслані вами роботи під величезним враженням — кожна з них заслуговує на увагу, адже підкріплена досвідом, оригінальна, цікава, практична. Тож було ухвалено рішення, крім переможців, відзначити також понад 30 педагогів дипломами лауреатів нашого конкурсу», ― розповіли у редакції журналу «Заступник директора школи».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах