Конференція педагогів відбулася в Умані

30 серпня 2012 6
Редактор журналу «Вихователь – методист дошкільного закладу» Наталя Савінова вручила нагороди педагогічним працівникам, що протягом року надсилали власні матеріали на адресу видавництв і брали участь у творчих конкурсах.

В Уманському міському Будинку культури відбулась конференція педагогічних працівників міста.

У заході взяли участь керівники освітянських закладів, голови профспілкових комітетів, керівники предметних методичних об'єднань, вчителі, керівники гуртків позашкільних закладів, вихователі-методисти, голови рад закладів, піклувальних рад, ветерани війни та праці, представники засобів масової інформації. Також серед запрошених були і керівники управлінь, відділів і служб міськвиконкому, правоохоронних органів, ректори вищих навчальних закладів різних рівнів акредитації.

Під час конференції говорили про досягнення на плани розвитку освіти. На конференції відбувся обмін цікавими ідеями, продемонстровані творчі доробки педагогів.

Окрім того, із новим навчальним роком та Днем знань учасників конференції привітав міський голова Юрій Бодров (який у минулому також педагог). Він високо оцінив діяльність педагогічних колективів та відзначив позитивну динаміку, що спостерігається в галузі освіти.

Після підбиття підсумків конференції відбулося нагородження  педагогів. Міський голова та начальник відділу освіти вручили грамоти обласного управління освіти, відділу освіти за внесок у розвиток педагогічної галузі міста та грошові винагороди педагогічним працівникам за підготовку переможців олімпіад, конкурсів обласного та всеукраїнського рівнів.

Також редактор журналу «Вихователь – методист дошкільного закладу» Наталя Савінова вручила нагороди педагогічним працівникам, що протягом року надсилали  власні матеріали на адресу видавництв і брали участь у  творчих конкурсах. «Сьогодні у залі присутні переможці та лауреати започаткованих нашими журналами конкурсів. Це свідчить про те, що у місті високий рівень організації методичної роботи, мотивації педагогів до творчості та інноваційної діяльності», – сказала під час свого виступу на педагогічній конференції Н.Савінова.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах