Табачник: Початкова школа готова до впровадження нового стандарту початкової освіти

28 серпня 2012 9
Із 1 вересня 2012 року у перших класах викладатимуть іноземну мову. Інформатику вчитимуть діти вже з другого класу. З п’ятого класу ― другу іноземну мову.

Засідання Колегії МОНмолодьспорту щодо стану готовності навчальних закладів до 2012/2013 навчального року та впровадження нових стандартів початкової освіти відбулося сьогодні, 28 серпня.

«Початкова школа готова впроваджувати нові стандарти початкової освіти», ― зазначив голова МОНмолодьспорту Дмитро Табачник опісля проведення Колегії.

Міністр нагадав, що, згідно із новими стандартами, з 1 вересня 2012 року у перших класах викладатимуть іноземну мову. Інформатику вчитимуть діти вже з другого класу. Із п’ятого класу передбачено вивчення другої іноземної мови. Окрім того, міністр зазначив, що в усіх початкових класах буде введено дві паузи для фізичної зарядки на кожному уроці.

За словами Д.Табачника, з нового навчального року вперше буде збільшено кількість годин для занять фізкультурою: тепер уроків із фізвиховання на тижні має бути три.

Голова МОНмолодьспорту також наголосив, що у нових стандартах початкової освіти врахований світовий досвід, вони пройшли широке громадське обговорення.  Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

Медіаактивний навчальний заклад від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління закладом освіти» з’явилася перша книжка для передплатників:

«Медіаактивний навчальний заклад, або Як не загубитися в тенетах інтернету»

Читати книгу

РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління закладом освіти» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Розгляд звернень громадян»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах