Відбулася Всеукраїнська фінальна науково-практична конференція за проектом «Освіта для сталого розвитку в дії»

17 листопада 2015 10
Упродовж проекту «Освіта для сталого розвитку в дії» у загальноосвітніх навчальних закладах України проводили численні акції на підтримку ідей сталого розвитку. Днями відбулася конференція, на якій учасники проекту розповіли про досягнення і перспективи освіти для сталого розвитку

Під час конференції було підбито підсумки трьох років діяльності проекту, а також відбулося нагородження фіналістів конкурсу-огляду «Школа сприяння сталому розвитку».

Із вітальним словом виступила Олена Пометун, науковий керівник проекту «Освіта для сталого розвитку в дії», член-кореспондент НАПН України, доктор педагогічних наук, професор.

Про досягнення і перспективи освіти для сталого розвитку в Україні розповіли Олег Топузов, директор Інституту педагогіки НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, та Крістіна Даніельсон, радник, керівник відділу сприяння реформам Посольства Швеції.

Ігор Сущенко, виконавчий директор благодійної організації «Вчителі за демократію і партнерство», розповів про заходи, які відбулися за час існування проекту.

Активну участь у конференції взяли представники Цифрового видавництва МЦФЕР, зокрема, головний редактор журналу «Заступник директора школи» Вікторія Мусійченко.

Під час конференції відбулося урочисте нагородження фіналістів конкурсу-огляду «Школа сприяння сталому розвитку» з 14 областей України. Усі вони отримали дипломи та подарунки. Фотографувалися, говорили слова підтримки колегам, які самовіддано впроваджували проект і нині мають чим пишатися.

Цікавою була й практична частина конференції, а інтерактивна форма її проведення не залишила нікого байдужим. Світове кафе — так називався формат проведення засідання, під час якого її учасники (учителі, методисти, директори шкіл, координатори і тренери) змогли «приміряти» на себе різні ролі: «учні», «батьки учнів», «учителі», «представники держави», «керівники шкіл» та «представники громади». Саме з цих позицій педагоги обговорили досягнення і перспективи освіти для сталого розвитку в Україні. Така рефлексія, безперечно, була корисною для кожного учасника групи, а також поінформувала керівників проекту, на що ще слід звернути увагу та в якому напрямку рухатися далі. Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах