Українські студенти-астрономи потрапили у десятку найкращих у світі

21 серпня 2012 16
Теоретичний тур складався з 18 завдань, з яких 15 були короткі та 3 великі задачі, час виконання туру ― 5 год. Під час обробки даних студентам були запропоновані спостереження проходження екзопланети по диску зорі та спектр далекої галактики.

Українці вибороли 3 призові місця в індивідуальних змаганнях на VI  Міжнародній студентській олімпіаді з астрономії та астрофізики.

Про це повідомила прес-служба МОНмолодьспорту.

VI Міжнародна студентська олімпіада з астрономії та астрофізики проходила у м. Ріо-де-Жанейро. Понад 150 учасників з 27 країн (Колумбії, Бразилії, Португалії, Словаччини, Греції, Хорватії, Литви, Чехії, Білорусі, Росії, Ірану, Індонезії, Індії, Китаю, Бангладешу, Таїланду та ін.) взяли участь в олімпіаді.

Змагання проводилися у чотири етапи: командні змагання, обробка астрономічних даних, тур спостереження та теоретичний тур.

Теоретичний тур складався з 18 завдань, з яких 15 були короткі та 3 великі задачі, час виконання туру ― 5 год. Під час обробки даних студентам були запропоновані спостереження проходження екзопланети по диску зорі та спектр далекої галактики. У турі спостереження учасники мали проявити знання та навички роботи з картою зоряного неба та вміння визначати кутові відстані та координати зір.

Так, в індивідуальних змаганнях українські студенти вибороли 3 призові місця:

―  срібна медаль ― студент І курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка Марк Дубодєлов

―  дві бронзові медалі  ―  студентки І курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка Катерина Баринова та Валерія Жовковська.

У командному заліку І місце вибороли студенти Китайської Народної Республіки, команда України посіла 10 місце.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах