Літня школа для прийомних батьків відкрилася на Львівщині

7 серпня 2012 12
Літня школа приймає 60 учасників ― це прийомні батьки, разом з рідними та прийомними дітьми та батьки-вихователі разом із своїми вихованцями, а також 6 соціальних працівників.

Заняття у літній школі проходитимуть цього тижня до 10 серпня у мальовничому куточку Турківщини Львівської області, у селі Явора.

Про це повідомив директор Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ярослав Бордіян, передала прес-служба Львівської ОДА.

В заняттях Літньої школи щоразу  брали участь різні сім’ї. Цього року участь в заході візьмуть сім’ї з Буського, Городоцького, Дрогобицького, Жидачівського, Жовківського, Мостиського, Пустомитівського, Радехівського, Сколівського, Сокальського, Старосамбірського районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (ЦСССДМ). За одну зміну Літня школа приймає 60 учасників ― це прийомні батьки, разом з рідними та прийомними  дітьми та батьки-вихователі разом із своїми вихованцями, а також 6 соціальних працівників. 

Протягом шести років підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів у Львівському регіоні здійснюється у формі Літньої школи. Її мета ― підвищити рівень компетентності прийомних батьків, батьків-вихователів з питань догляду, виховання і розвитку прийомних дітей.

Під час Літньої школи батьки відвідують заняття, на яких обговорюються основні проблеми, що виникають у житті дітей та сімей після створення прийомної сім’ї чи дитячого будинку сімейного типу (ДБСТ), мають можливість обговорити та оцінити шляхи їх вирішення, краще усвідомити завдання, реалії та проблеми подальшої роботи, добре відпочити разом зі своїми  дітьми та іншими сім’ями.

Довідка. Станом на серпень у Львівській області створено 89 прийомних сімей, у яких виховується 131 дитина, та 21 ДБСТ, у яких виховується 141 дитина.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах