«Асоціація працівників дошкільної освіти» запрошує на он-лайн засідання

31 липня 2012 12
На засіданні буде висвітлений звіт про роботу правління ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» за перший рік діяльності, відбудеться обговорення проекту положення про місцеві осередки організації.

Завтра, 1 серпня, «Асоціація працівників дошкільної освіти» проводить засідання в он-лайн режимі на форумі освітян України.

Засідання розпочнеться о 10-ій та передбачає активне обговорення фахівцями актуальних питань (повний перелік Ви можете знайти на форумі).

Зокрема, на засіданні буде висвітлений звіт про роботу правління ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» за перший рік діяльності, відбудеться обговорення проекту положення про місцеві осередки організації.

Окрім того,  «Асоціація працівників дошкільної освіти» запропонує поговорити про День Дошкілля, а також про зміни у законодавстві, що стосуються дошкільної освіти.

Для того, щоб взяти участь у он-лайн засіданні, Вам необхідно зареєструватися на порталі «Педрада» та зайти на форум освітян в тему засідання АДПО. Також у цій темі містяться інструкції для реєстрації на форумі та для використання всіх можливостей при коментуванні.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах