«Асоціація працівників дошкільної освіти» запрошує на он-лайн засідання

31 липня 2012 5
На засіданні буде висвітлений звіт про роботу правління ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» за перший рік діяльності, відбудеться обговорення проекту положення про місцеві осередки організації.

Завтра, 1 серпня, «Асоціація працівників дошкільної освіти» проводить засідання в он-лайн режимі на форумі освітян України.

Засідання розпочнеться о 10-ій та передбачає активне обговорення фахівцями актуальних питань (повний перелік Ви можете знайти на форумі).

Зокрема, на засіданні буде висвітлений звіт про роботу правління ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» за перший рік діяльності, відбудеться обговорення проекту положення про місцеві осередки організації.

Окрім того,  «Асоціація працівників дошкільної освіти» запропонує поговорити про День Дошкілля, а також про зміни у законодавстві, що стосуються дошкільної освіти.

Для того, щоб взяти участь у он-лайн засіданні, Вам необхідно зареєструватися на порталі «Педрада» та зайти на форум освітян в тему засідання АДПО. Також у цій темі містяться інструкції для реєстрації на форумі та для використання всіх можливостей при коментуванні.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління дошкільним закладом» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Проведення інструктажів з питань охорони праці»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

0 44 586 56 06
0 800 212 012 callback

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах