В Україні стали більше народжувати

30 липня 2012 13
Зросла чисельність населення в містах — Києві та Севастополі, Закарпатській, Волинській, Київській та Рівненській областях. Абсолютний приріст населення в Київській області та місті Севастополь за останні роки спостерігається вперше.

В Україні зафіксували зростання народжуваності в січні-травні 2012 року в усіх регіонах країни.

Про це повідомили в Державній службі статистики.

Згідно з даними відомства, за січень-травень 2012 року в Україні народилося 208,3 тисячі дітей, що на 13,9 тисячі більше, ніж за відповідний період минулого року.

Рівень народжуваності збільшився з 10,3 до 11,0 народжених на 1 тисячу населення.

Зокрема, зростання народжуваності був зафіксований у всіх регіонах країни. У Волинській, Закарпатській, Рівненській областях та Києві рівень народжуваності перевищив рівень смертності.

«Зниження рівня смертності населення зареєстровано в 14 регіонах. Найбільш скоротилася смертність в Автономній Республіці Крим, Запорізькій області та Севастополі. Зменшилася смертність дітей до 1 року (з 8,8 до 8,7 померлих на 1 тисячу народжених живими)»,  ― сказано у повідомленні.

При цьому, протягом січня-травня-2012 зафіксований міграційний приріст населення Україні, що склав 14,1 тисячі осіб (у січні-травні 2011 року ― 7,0 тисячі осіб).

Зросла чисельність населення в містах Києві та Севастополі, Закарпатській, Волинській, Київській та Рівненській областях. Абсолютний приріст населення в Київській області та місті Севастополь за останні роки спостерігається вперше.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах