Ніякого телебачення до двохрічного віку!

18 липня 2012 12
Багато батьків вдаються до «послуг» телебачення як «електронної няні». Дослідники вирішили дізнатися про те, чи є зв’язок між кількістю часу, проведеного дитиною біля телевізора, і її фізичним станом у шкільному віці.

Витрачання часу на перегляд телевізору атрофує м’язи та збільшує талію підлітків.

У Американській педіатричній академії зазначили, що діти у віці до двох років не повинні проводити біля телевізора більше двох годин на день.

Однак багато батьків вдаються до «послуг» телебачення як «електронної няні». І дослідники вирішили дізнатися про те, чи є зв’язок між кількістю часу, проведеного дитиною біля телевізора, і його фізичним станом у шкільному віці.

Так, вчені використовували дані довгострокового дослідження дитячого розвитку і заяви батьків про те, скільки часу проводить їхня дитина перед телевізором у віці 2 роки 4 місяці і 4 роки 4 місяці (28 місяців і 52 місяці). М’язова міць і об’єм талії у цих дітей були виміряні, коли вони відвідували другий і четвертий клас школи. Ступінь фізичної стійкості перевірялася за допомогою стрибків у довжину.

Дослідники виявили, що кожна година перегляду телевізійних програм на тиждень у віці 29 місяців приводив до скорочення показника зі стрибків на 0,361 сантиметра. Додатковий час перегляду в періоді до 4 років і 4 місяців приводив до додаткового скорочення показника на 0,285 сантиметра.

Вражаючим було і збільшення талії у четверокласників, які в дитинстві зловживали переглядом телепрограм: на 0,047 сантиметра за кожну годину перегляду у віці від 29 до 53 місяців. У результаті до 10 років талія дитини збільшується на 0,41 сантиметра. Для тих, хто дивився телевізор більше 18 годин на тиждень, цей показник становив 0,76 сантиметра.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах