Міжнародна літня школа з інтелектуальної власності стартувала

18 липня 2012 8
Щороку у Міжнародній літній школі з інтелектуальної власності навчаються студенти з усього світу. Цього разу у школу завітали представники Азербайджану, Польщі, Португалії, Індії, Франції, Італії, Болгарії, Ірану, Словаччини та, звичайно, України.

Міжнародна літня школа з інтелектуальної власності розпочала свою роботу в м. Одеса за сприяння Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ).

Про це повідомили у прес-службі Державної служби інтелектуальної власності.

«Щороку ми приймаємо та навчаємо студентів з усього світу. Цього разу раді вітати представників Азербайджану, Польщі, Португалії, Індії, Франції, Італії, Болгарії, Ірану, Словаччини та, звичайно, України. Упевнений, що, пройшовши цей навчальний курс, ви отримаєте багато корисної та важливої інформації, яка стане вам у нагоді в подальшій професійній діяльності. Своїми знаннями й практичним досвідом ділитимуться з вами професійні викладачі, фахівці у сфері ІВ», ― зазначив перший заступник Голови Державної служби Олексій Янов.

Відкриття Міжнародної літньої школи з ІВ–2012 завершилося екскурсіями по приміщеннях НУОЮА та м. Одеса, під час яких студенти й викладачі мали можливість познайомитися та поспілкуватися.

Щорічна Міжнародна літня школа, організована ВОІВ, Державною службою інтелектуальної власності України, Національним університетом «Одеська юридична академія» (НУОЮА), збирає викладачів і студентів з різних країн світу для ефективного навчання в галузі ІВ.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка



© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах